Bizi ARAYIN: +9 0312 2551109 |+90 537 366 88 88 | web@est.web.tr

HAKKIMIZDA

Gelişen ve Değişen Dünyanın Ticaret Platformunda e-ticaret bir sembol olmaktan çok TANITIM ve REKLAM dolayısıyla da SATIŞ grafiklerimizin artmasını beraberinde getirdi. EST uygulama alanı olarak kendisine web tasarım, web uygulamalari,hosting,Seo optimizasyonu,online alışveriş,otomasyon yazılımları (C,C++,Visual Basic) ve bütün bu alanlarla ilgili teknik destek ve danışmanlık hizmetini seçmiştir.

Php,HTML,XML,XHTML,Macromedia FLASH web tasarımında kullandığımız programlama dilleridir.

NEDEN WEB SİTESİ ?

1.Firmanız için çok iyi bir imaj sağlar,diğer firmalar üzerinde kaliteli bir firma olduğunuzu gösterir.

2.Sitenizde tanıtımı yapılan ürünün hareketli,görüntülü ve sesli sunumlarla ziyaretçiye en iyi şekilde tanıtımının yapılmasını sağlar.

3.Broşür gönderme,faks yollama yerine e-posta ile daha kolay ve masrafsız iletişim imkanları sağlar.

4.Sizinle veya bir ürününüzle ilgili bilgi almak isteyenlere site ismini söylediğinizde zamandan kazanmanızı sağlar.

5.Diğer reklam çeşitlerine göre size mal olabilecek en ucuz reklam aracıdır.

6.Diğer reklam yöntemlerine bakıldığında en geniş ve gelir seviyesi yüksek bir kitleye hitab edebileceğiniz tek reklam aracıdır.

7.Firmanız için oluşturulan e-posta ağı sayesinde elektronik postalara daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

8.Firmanız 7/24 ulaşılabilir pozisyona geçer.

9.Müşterinin size gelmesine gerek kalmadan siz müşteriye ulaşmış olursunuz.

10.Web sayfalarını yazıcıdan çıkartarak broşür olarak müşterilerinize sunabileceğinizden elinizde sürekli olarak kaynak bulundurmuş olursunuz.

EST olarak nedenlerini saydığımız bu işte beklentilerinize FazLasıyLa cevap verebileceğimize inanıyoruz.Bu yüzden de slogan olarak ''Dijital HayaLLerinizi Tasarlar'' sloganını seçtik.