Bizi ARAYIN: +9 0312 2551109 |+90 537 366 88 88 | web@est.web.tr

FAALiYET

EST uygulama alanı olarak kendisine web tasarım, web uygulamalari,hosting,Seo optimizasyonu,online alışveriş,otomasyon yazılımları (C,C++,Visual Basic) ve bütün bu alanlarla ilgili teknik destek ve danışmanlık hizmetini seçmiştir.

WeB Tasarım

Kurumsal Bazda Web Sayfası Tasarımı.(php,htmL,xmL,xhtmL,Macromedia® fLash)

Web Hosting (Domain barındırma) Hizmeti / Seo optimizasyonu (Google adsense)

Domain Registration (Alan adı kayıt işlemleri) / NS1.est.web.tr , NS2.est.web.tr

Grafik Tasarım

Farklı okulların grafik tasarım bölümlerinden mezun olmuş arkadaşlarımız hayalinizdeki grafikleri gerçeğe çeviriyorlar.Bu grafikler ister firma logonuz ister reklam planlarınız olsun bizim için farketmeyecektir.Düşündüğünüz bir reklam planınız mı Var?Hiç çekinmenize gerek yok bize bildirin Grafik tasarımında uzman olan arkadaşlarımız beklentilerinize anında çözümler üretsinler..ister PS (photo shop) ister 3D Max programları,tercih sizlerin.

Otomasyon

Otomasyon biliyoruz ki bir işin insan ile makine arasında paylaşılmasıdır. Toplam işin paylaşım yüzdesi otomasyonun düzeyini belirler.EST olarak bizler kapı kontrol sistem yazılımları,personel giriş-çıkış takip programlarını da beğeninize sunuyoruz.İster Retina Taramalı,ister parmak izi okuyucu sistemlerin ihtiyaç duyduğu yazılımlar bizlerin kontrolünde.Siz yeterki hayallerinizi bizimle paylaşın.

E-Ticaret

İnternetin Hızlı gelişimi Elektronik Ticaret deyimini sıkça duymamıza neden oldu. Temelde internet üzerinden mal veya hizmet alıp satmak anlamına gelen elektronik ticaret internet kullanımının getirdiği kolaylıklar nedeniyle gittikçe artan bir hız ve yaygınlık kazanmaktadır.Elektronik Ticaret uygulamalarıyla, kurum veya kuruluşunuza internet üzerinde SANAL MAĞAZA açabilir ve buradan insanlara evlerinde, işyerlerinde veya Internet’e erişebilecekleri herhangi bir yerde mal ve hizmetlerinizi ulaştırabilirsiniz.

MaiL Server (posta yönetimi)

Sistemimizde alan adınız (domain name) kayıt edildikten sonra size özel domain yönetim paneli verilir. Bu yönetim panelinden POP3 e-posta hesaplarını belirlediğiniz isme göre açma, kapatma, şifre verme, şifre değiştirme, her hangi bir e-mail'e gelen e-mailleri istediğiniz e-mail adres/adreslerine yönlendirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.Tercihe göre Spam denilen istenmeyen e-posta filtreleme özelliğini temin edebilirsiniz.